Wózek Espiro Wave
Zdjęcia 13 |
Topowy model marki Espiro w kolekcji 2022, który oferuje wszystko, czego potrzeba do wygodnych, przyjemnych i bezpiecznych spacerów z dzieckiem. Jest to wózek pełnowymiarowy, którego dużym plusem jest trwałość – wytrzymuje obciążenia do 22 kg, co oznacza, że będziesz korzystał z transportu jak najdłużej. Ponadto model można śmiało nazwać na każdą pogodę, ponieważ producent wymyślił jego konstrukcję do użytku w gorące lata i mroźne zimy.
Kaptur XL jest wykonany z wodoodpornego materiału, posiada daszek, siateczkową wkładkę dla lepszej wentylacji oraz filtr UPF50+ chroniący przed promieniowaniem UV. Dzięki temu kaptur jest w stanie schronić się przed oślepiającym słońcem, wiatrem i niepogodą. Na zimną pogodę Espiro Wave jest wyposażony w ciepły śpiworek. Blok spacerowy umożliwia regulację nachylenia oparcia i podnóżka, płynnie przechodząc z pozycji siedzącej do pozycji leżącej.
Jednocześnie bezpieczeństwo fidgeta gwarantują 5-punktowe uprzęże i zdejmowany zderzak. Żelowe koła spacerówki nie wymagają konserwacji, przednie koła skrętne z mocowaniem w pozycji prostej. Wszystkie cztery koła są wyposażone w amortyzatory, co ogólnie zapewnia dobrą zdolność do jazdy w terenie, zwrotność i płynną jazdę. Dodatkowo rodzice z pewnością docenią wygodny system składania ONE HAND, tylną kieszeń na drobiazgi oraz zdejmowaną tapicerkę, która pomoże utrzymać porządek.
Kup Espiro Wave
ESPIRO WAVE 2023 WÓZEK SPACEROWY MOKKA TASTE 209 | 1 134 zł |
Espiro Wave Wózek spacerowy 217 Anthracite stone | 1 399 zł |
Espiro Wave 2023 Spacerowy 205 Lazure Mirage | 1 134 zł |
Espiro Wave 204 Green Day Spacerowy | 1 134 zł |