Wózek Espiro Fuel
Wideo 1Zdjęcia 28 |
Espiro Fuel
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:51 cm
Waga po złożeniu:7.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Espiro Fuel
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Espiro Fuel Wózek Spacerowy Natural Terracotta | 932 zł |
Espiro Fuel Wózek spacerowy 17 intense graphite | 1 199 zł |
Wózek Spacerowy Espiro Fuel Intense Graphite | 859 zł |
Espiro Fuel Wózek Spacerowy Stylish Khaki | 932 zł |
Espiro Fuel Wózek spacerowy 11 Natural terracotta | 1 199 zł |
Espiro Fuel Wózek spacerowy 05 deep turquoise | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →