Wózek Espiro Nox
Zdjęcia 5 |
Espiro Nox
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:50 cm
Waga po złożeniu:8.3 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Espiro Nox
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Espiro Nox Wózek Spacerowy Blue Arctic | 799 zł |
Espiro Nox Wózek spacerowy 08 Pink vibes | 699 zł |
Espiro, Nox, wózek spacerowy, Pink Vibes | 799 zł |
Espiro, Nox, wózek spacerowy, Blue Arctic | 799 zł |
Espiro, Nox, lekki wózek spacerowy, Silver Moon | 799 zł |
Espiro, Nox, lekki wózek spacerowy, Graphite Street | 799 zł |
Espiro, Nox, wózek spacerowy, Blue Ocean | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →