Wózek Espiro Bueno 2 in 1
Zdjęcia 11 |
Espiro Bueno 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:58 cm
Wszystkie dane techniczne
Kup Espiro Bueno 2 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Espiro Bueno 317, Wózek Głęboko-Spacerowy Zestaw 2W1 | Graphite Marble | 2 138 zł |
Espiro, Bueno, wózek wielofunkcyjny, Graphite Marble | 2 199 zł |
Wózek Wielofunkcyjny 3w1 Espiro Bueno Gray feather | 3 000 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →