Wózek Espiro Next 2 in 1
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Kompaktowy, ale wszechstronny i wielofunkcyjny pojedynczy wózek, który może być dobrym wyborem na cały okres „spacerówki” w życiu dziecka. Tak więc kompletny zestaw zawiera początkowo gondolę i kostkę do chodzenia, dzięki czemu produkt nadaje się zarówno dla noworodków, jak i może być stosowany dla dzieci, które już potrafią samodzielnie siedzieć. Rodzice mogą również samodzielnie wybrać kierunek mocowania fotelika, odwracając dziecko twarzą lub tyłem do siebie.
Wszechstronny wózek Espiro Next 2 w 1 ma cztery punkty obrotowe i obrotowe koła, które zapewniają większą zwrotność. Producent zadbał również o niezawodny system bezpieczeństwa. Składa się z ochronnego barierki oraz miękkich pięciopunktowych pasów mocujących dziecko w foteliku. Dzięki dużym nadmuchiwanym kołom model porusza się równie dobrze po płaskich drogach miejskich i wiejskich drogach o słabym pokryciu.
Kup Espiro Next 2 in 1
Wszystkie ceny 11 →ESPIRO Next 2.0 Melange 07 gray center melange 2w1 | 2 849 zł |
Espiro Next up Black Wózek głęboko-spacerowy 314 Desert Grass | 2 599 zł |
Espiro 2W1 Next Up Chrome 607 + Mega Akcesoria | 2 525 zł |
Espiro, Next 2.1, Wózek wielofunkcyjny, 08 Melange Pink Walk Air, 2w1 | 2 299 zł |
Espiro Next Melange Grey Central 2.1 żelowe koła | 2 849 zł |