Wózek Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Zdjęcia 12 |
Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:56 cm
Waga po złożeniu:9.9 kg
Maska opada do zderzaka. Maksymalne obciążenie: 22 KG
Model 2023 różni się konstrukcją
Wszystkie dane techniczne
Kup Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Carrello Carrello Bravo PLUS Metal Grey 2022 | 1 090 zł |
Wózek Carrello Bravo Crl-8512/1 Pine Green | 990 zł |
Carrello Bravo Plus Palm Green Spacerowy | 1 049 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Serious Grey 2022 | 1 090 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Pine Green 2022 | 1 090 zł |
Carrello Bravo Plus Ivory Beige Spacerowy | 1 053 zł |
Carrello Bravo Plus Jet Black Spacerowy | 1 034 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →