Візочок Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Фото 12 |
Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:9.9 кг
Капюшон опускається до бампера. Максимальне навантаження: 22 кг
Модель 2023 року відрізняється дизайном
Всі характеристики
Купити Carrello Bravo Plus CRL-8512/1
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carrello Carrello Bravo PLUS Metal Grey 2022 | 1 090 zł |
Wózek Carrello Bravo Crl-8512/1 Pine Green | 990 zł |
Carrello Bravo Plus Palm Green Spacerowy | 1 044 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Serious Grey 2022 | 1 090 zł |
Carrello Carrello Bravo PLUS Pine Green 2022 | 1 090 zł |
Carrello Bravo Plus Jet Black Spacerowy | 1 033 zł |
Carrello Bravo Plus Ivory Beige Spacerowy | 1 160 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →