Візочок Carrello Bravo Plus CRL-5515
Фото 12 |
Carrello Bravo Plus CRL-5515
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:10.6 кг
Каптур опускається до бампера. Максимальне навантаження: 22 кг. Світловідбивні елементи.
Всі характеристики
Купити Carrello Bravo Plus CRL-5515
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carrello Bravo Plus 2024 CRL-5515 Oxford Blue | 1 159 zł |
Baby stroller Carrello Bravo plus 2023 CRL-5515 Ivory Beige | 1 210 zł |
Carrello Bravo Plus 2023 CRL-5515 Storm Grey | 1 027 zł |
Wózek dla dziecka Bravo plus 2023 CRL-5515 Jet Black | 1 160 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo plus 2023 CRL-5515 Palm Green | 1 210 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo plus 2023 CRL-5515 Storm Grey | 1 210 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →