Візочок Carrello Bravo SL CRL-5520
Фото 50 |
Carrello Bravo SL CRL-5520
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Каптур опускається до бампера. Світловідбивні елементи з кожного боку гарантують безпеку малюка під час прогулянки.
Всі характеристики
Купити Carrello Bravo SL CRL-5520
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Carrello Bravo SL 2024 CRL-5520 Sand Beige | 1 235 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Deep Grey | 1 340 zł |
Carrello Bravo Pure Black Spacerowy | 699 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Ink Black | 1 230 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Cobalt Blue | 1 340 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →