Wózek Carrello Bravo SL CRL-5520
Zdjęcia 50 |
Carrello Bravo SL CRL-5520
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:55 cm
Maska schodzi do zderzaka. Elementy odblaskowe po obu stronach zapewniają dziecku bezpieczeństwo podczas chodzenia.
Wszystkie dane techniczne
Kup Carrello Bravo SL CRL-5520
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Deep Grey | 1 340 zł |
Carrello Bravo Spring Green Spacerowy | 840 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Ink Black | 1 230 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Cobalt Blue | 1 340 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Fruit Green | 1 340 zł |
Wózek dla dziecka CARRELLO Bravo SL CRL-5520 Sand Beige | 1 340 zł |
Carrello Bravo Pure Black Spacerowy | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →