Wózek Carrello Delta CRL-5517
Zdjęcia 6 |
Carrello Delta CRL-5517
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:50 cm
Waga po złożeniu:8.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Carrello Delta CRL-5517
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek dla dziecka Delta CRL-5517 Coffee Black 22kg | 774 zł |
Wózek dla dziecka Carrello Delta CRL-5517 Jungle Green | 840 zł |
Wózek Dla Dziecka Carrello Delta Crl-5517 Wheat Beige | 840 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →