Wózek Inglesina Maior
Zdjęcia 10 |
Inglesina Maior
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:53 cm
Waga po złożeniu:7.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Inglesina Maior
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inglesina, Maior, Wózek spacerowy, Horizon Grey | 1 488 zł |
Inglesina, Maior, wózek spacerowy, Magnet Grey | 1 499 zł |
Inglesina Maior Lekki Wózek Spacerowy Polar Blue | 1 488 zł |
Inglesina Maior Lekki Wózek Spacerowy Sequoia Green | 1 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →