Візочок Inglesina Quid 2
Відео 5Фото 7 |
Inglesina Quid 2
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:47 см
Вага в зборі:5.9 кг
Ручка для перенесення
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Inglesina Quid 2
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Inglesina Krzesła Model QUID2 STROLLER AG87P0MDBX | 1 172 zł |
Inglesina Quid 2 Lekki I Kompaktowy Wózek Spacerowy Do 22Kg Puma Black | 1 141 zł |
Inglesina Quid 2 Wózek spacerowy Midnight blue | 1 238 zł |
Inglesina, Quid 2, wózek spacerowy, Elephant Grey | 1 140 zł |
Krzesła marki Inglesina Model QUID2 STROLLER BLACK AG87P0GKGX | 1 149 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →