Wózek Inglesina Quid 2
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Inglesina Quid 2
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:47 cm
Waga po złożeniu:5.9 kg
Uchwyt do przenoszenia
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Inglesina Quid 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inglesina Krzesła Model QUID2 STROLLER AG87P0MDBX | 1 172 zł |
Inglesina Quid 2 Lekki I Kompaktowy Wózek Spacerowy Do 22Kg Puma Black | 1 141 zł |
Inglesina Quid 2 Wózek spacerowy Midnight blue | 1 238 zł |
Inglesina, Quid 2, wózek spacerowy, Elephant Grey | 1 140 zł |
Krzesła marki Inglesina Model QUID2 STROLLER BLACK AG87P0GKGX | 1 236 zł |
Inglesina Quid 2 Lekki I Kompaktowy Wózek Spacerowy Do 22Kg Elephant Grey | 1 141 zł |
Inglesina, Quid 2, wózek spacerowy, Puma Black | 1 140 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →