Wózek Mountain Buggy Nano
Zdjęcia 6 |
Mountain Buggy Nano
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:55 cm
Waga po złożeniu:6 kg
Stabilny po złożeniu. W zestawie pasek na rączkę.
Wszystkie dane techniczne
Kup Mountain Buggy Nano
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Buggy Nano V3 2020 wózek dziecięcy w kolorze teal z torbą podróżn | 1 233 zł |
Mountain Buggy Edycja specjalna wózek dziecięcy Nano V3 w zestawie torba p | 1 284 zł |
Mountain Buggy Nano V2 wózek dziecięcy czarny pałąk przedni taca - w zesta | 1 236 zł |
Mountain Buggy Nano V3 2020 wózek dziecięcy w kolorze cyber z torbą podróż | 1 331 zł |
Mountain Buggy Edycja specjalna wózek dziecięcy Nano V3 w zestawie torba p | 1 331 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →