Wózek ABC Design Avus
Zdjęcia 5 |
ABC Design Avus
Konstrukcja:wózek wielofunkcyjny
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy, hamulec
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:62 cm
Waga po złożeniu:14.2 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup ABC Design Avus
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABC Design Buggy Avus samochód sportowy idealny na urlop pozycja leżąca ko | 1 103 zł |
ABC Design Wózek do codziennego użytku Avus poręczny i wygodny wózek do no | 1 415 zł |
ABC Design Wózek do codziennego użytku Avus poręczny i wygodny wózek do no | 1 292 zł |
ABC Design Avus Air poręczny i wygodny wózek do codziennego życia Z dużymi | 1 651 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wózka ABC Design Avus:
- Możliwy jest montaż sztywnej gondoli
PolecamyPorównaj w tabeli →