Візочок ABC Design Avus
Фото 5 |
ABC Design Avus
Конструкція:коляска-трансформер
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:62 см
Вага в зборі:14.2 кг
Всі характеристики
Купити ABC Design Avus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABC Design Buggy Avus samochód sportowy idealny na urlop pozycja leżąca ko | 1 110 zł |
ABC Design Wózek do codziennego użytku Avus poręczny i wygodny wózek do no | 1 431 zł |
ABC Design Avus Air poręczny i wygodny wózek do codziennego życia Z dużymi | 1 670 zł |
Додаткові функції і можливості візочка ABC Design Avus:
- Можливе встановлення жорсткої люльки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →