Wózek Mountain Buggy Swift
Zdjęcia 8 |
Mountain Buggy Swift
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:58 cm
Waga po złożeniu:9.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Mountain Buggy Swift
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Buggy Swift V32 srebrny | 2 333 zł |
Element wystawowy Mountain Buggy Swift V32 wózek dziecięcy rower trójkołow | 2 238 zł |
Mountain Buggy Swift 3 Black osłona przeciwdeszczowa SWI-V3-5 | 2 381 zł |
Mountain Buggy ochrona przed owadami na mini/Swift SWIMC | 234 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →