Візочок Mountain Buggy Swift
Фото 8 |
Mountain Buggy Swift
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:58 см
Вага в зборі:9.1 кг
Всі характеристики
Купити Mountain Buggy Swift
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Element wystawowy Mountain Buggy Swift V32 wózek dziecięcy rower trójkołow | 2 238 zł |
Mountain Buggy Swift 3 Black osłona przeciwdeszczowa SWI-V3-5 | 2 381 zł |
Mountain Buggy Swift V32 srebrny | 2 333 zł |
Mountain Buggy ochrona przed owadami na mini/Swift SWIMC | 234 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →