Wózek Peg Perego Selfie
Wideo 5Zdjęcia 15 |
Wózek Peg Perego to dość kompaktowy model o wadze 6,4 kg, więc będzie dobrym wyborem dla aktywnych rodziców, którzy uwielbiają podróżować i podróżować. Jego główną cechą jest automatyczne składanie konstrukcji jak książka, do czego wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie. Po złożeniu wózek stoi pionowo i bez problemu mieści się w bagażniku samochodu, a zderzak w tym przypadku może służyć jako uchwyt do przenoszenia.
Dla lepszej zdolności przełajowej, zwrotności i bardziej miękkiej jazdy producent zastosował gumowe koła z amortyzacją sprężynową. Według klasyków przednie koła są skrętne, a transport można prowadzić jedną ręką. Peg Perego Selfie wyposażony jest w wygodny blok spacerowy z obszernym siedziskiem, który dzięki możliwości regulacji pochylenia oparcia i podnóżka można łatwo przekształcić w łóżko.
Kaptur z ochroną UPF 50+ ochroni przed wiatrem i promieniami słonecznymi, a 5-punktowe pasy i zdejmowany zderzak zadbają o bezpieczeństwo małego pasażera. Pomimo niewielkiej wagi i gabarytów wózek jest w stanie wytrzymać obciążenia do 17 kg. Dodatkowo model można przekształcić w system podróżny – stelaż umożliwia montaż fotelika samochodowego Primo Viaggio, ale wymaga to specjalnych adapterów.
Kup Peg Perego Selfie
PASAŻIN PEG PEREGO SELFIE STREET ART 1 | 1 063 zł |
Wózek Spacerowy SELFIE Graphic Gold Peg Perego | 1 299 zł |
Peg Perego Selfie Kwarz Ekskluzywny Amazon IP22000000GL53 | 1 386 zł |
PEG PEREGO SELFIE ARDESIA IP22000000GL93 | 1 386 zł |
Peg Perego Lekki Wózek Dzieci Selfie Graphics Gold IP22000000AB50RO01 | 1 330 zł |