Projektor Epson EF‑12
Wideo 12Zdjęcia 13 |
Kompaktowy projektor multimedialny SMART 3LCD FullHD ze zmotoryzowaną regulacją ostrości, trwałą lampą LaserLED, niskim poziomem hałasu i parą głośników Yamaha. Umieszczony jako produkt średniej klasy w 2021 r., przeznaczony do tworzenia osobistych projekcyjnych kin domowych i multimedialnych systemów rozrywki. Umożliwia tworzenie dużych obrazów o rozdzielczości 1920×1080, przekątnej do 380 cm i wysokiej jakości odwzorowaniu kolorów.
Obsługuje automatyczne ustawianie ostrości i autokorektę zniekształceń trapezowych. Projektor Epson EF-12 jest oparty na wydajnej platformie SMART z systemem operacyjnym Android TV (z dostępem do sklepu Google Play). Umożliwia oglądanie programów, filmów, wiadomości i transmisji sportowych z serwisów streamingowych lub pamięci USB. Do wybierania treści można użyć dołączonego pilota lub sterowania głosowego Asystenta Google. Dzięki technologii Chromecast możesz łatwo przesyłać strumieniowo treści ze smartfona, tabletu lub laptopa. W celu bezprzewodowego połączenia projektora z soundbarem, słuchawkami lub kontrolerami gier istnieje obsługa interfejsu Bluetooth.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson EF‑12
Wszystkie ceny 22 →Epson EF-12 przenośny projektor laserowy 3LCD Full HD 1920 x 1080p 1000 lu | 4 049 zł |
EPSON Projektor EPSON EF-12 Czarny | 4 247 zł |
Epson EF-12 PJ-EPS-338 | 4 352 zł |
Projektor laserowy EPSON EF-12 | 4 352 zł |
Projektor laserowy EPSON EF-12 | 4 352 zł |