Uchwyt do projektora Sunne PRO02
Sunne PRO02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sunne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sunne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sunne PRO02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sunne PRO02S - Befestigungskit Wandbefestigung für Projektor - Stahl - Sil | 217 zł |
Uchwyt do projektorów Sunne Sufitowy Czarny (PRO02) | 250 zł |
Sunne PRO02 Uchwyt do Lampy Sufitowej Czarny 65 cm PRO02S | 177 zł |
Uchwyt do projektorów Sunne Sufitowy (PRO02S) | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →