Uchwyt do projektora ART P-105
ART P-105 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART P-105
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Art p-105 stojak lampa sufitowa 15 kg 102 cm -180 180 -15 15 srebrny RAMAR | 339 zł |
ART P-105B | 319 zł |
ART UCHWYT sufitowy 60-102cm DO PROJEKTORA P-105B 15kg uniwersalny pełna r | 204 zł |
ART P-105S 60-102cm 15kg uniwersalny pełna regulacja UCH-SUF-ART-004 | 229 zł |
Uchwyt sufitowy ART P-105B Czarny | 204 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →