Projektor Epson EB-X49 (V11H982040)
Zdjęcia 5 |
Wszechstronny projektor do wyświetlania treści wideo i żywych prezentacji. Model wyposażono w lampę wyładowczą UHE oraz technologię 0,55 cala 3LCD, która zapewnia trzykrotnie jaśniejsze kolory niż projektory DLP. Połączenie wysokiej jasności 3600 lumenów i współczynnika kontrastu 16 000:1 zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Epson EB-X49 może rozszerzyć obraz na ekranach projekcyjnych o przekątnej do 300 cali.
Aby zmienić powiększenie i ostrość w modelu, stosuje się sterowanie ręczne, zniekształcenie trapezowe jest automatycznie korygowane przez projektor. Żywotność lampy urządzenia w trybie normalnym wynosi 6000 godzin, w trybie Eco - ponad 12000 godzin. O ścieżkę dźwiękową audycji dba głośnik pokładowy o mocy 5 watów. Źródła sygnału są podłączone do projektora poprzez analogowe złącze VGA, porty USB i HDMI. Dodatkowo model urzeka swoimi kompaktowymi wymiarami (92x302x249 mm) oraz stosunkowo niską wagą (2,7 kg), co razem zapewnia mobilność urządzenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kup Epson EB-X49
Wszystkie ceny 9 →EPSON EB-X49 projektor 3LCD XGA V11H982040 | 2 374 zł |
Epson EB-X49 PJ-EPS-371 | 2 799 zł |
EPSON EB-X49 3LCD/XGA/3600AL/16k:1/HDMI V11H982040 | 2 969 zł |
EPSON EB-X49 - Raty 0 | 2 399 zł |
EPSON EB-X49 - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 239,90zł | 2 399 zł |