Głośnik przenośny JBL Charge 5
Wideo 37Zdjęcia 66 |
JBL Charge 5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Charge 5
Wszystkie ceny 150 →Jbl Charge 5 JBLCHARGE5PROBLK Głośnik Bluetooth Czarny 223 x 97 x 94cm | 837 zł |
Głośnik przenośny JBL Charge 5 Red (JBLCHARGE5RED) | 609 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Charge 5 Turkusowy | 619 zł |
JBL Charge 5 - Pink | 999 zł |
JBL Charge 5 Czarny | 589 zł |
Piąta edycja głośnika mobilnego JBL Charge z funkcją ładowania odbiorców energii z zewnątrz została „wypuszczona” do publicznej wiadomości na samym początku 2021 roku. Zabrzmiała jeszcze piękniej i zaczęła dłużej pracować na jednym ładowaniu.
Zmodernizowany wygląd
Konstrukcja głośnika została lekko odświeżona, a jakość dźwięku ulepszona. Model posiada dwa pasywne przetworniki, jeden niskotonowy i jeden wysokotonowy. Razem tworzą wyraźną i czystą ścieżkę dźwiękową z bogatym basem. Model komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem protokołu bezprzewodowego Bluetooth 5.1. Pod osłoną gumowej zaślepki w beczkowatej obudowie głośnika znajduje się również wyjście AUX.
Długi czas pracy na akumulatorze
Model jest chroniony przed wpływami zewnętrznymi zgodnie z normą IP67, zachowując pełną funkcjonalność po wpadnięciu do wody. Za autonomię JBL Charge 5 odpowiada akumulator o dużej pojemności 7500 mAh. Zapewnia do 20 godzin ciągłego odtwarzania muzyki (przy średniej głośności). Równolegle z akumulatora można ładować smartfon.
Na wypadek dużych „imprez”
Korzystając z funkcji PartyBoost, można stworzyć jeden duży zestaw głośnikowy z innymi głośnikami JBL. Przy tym dwa urządzenia mobilne są jednocześnie powiązane z modelem. Sterować odtwarzaniem z nich ścieżek audio można na przemian. Ogólnie „piątka” nie wniosła nic rewolucyjnego, ale wzmocniła pozycje popularnej rodziny JBL Charge.