Портативна колонка JBL Xtreme 4
Відео 19Фото 24 |
JBL Xtreme 4 |
|
3 кольори. Захист IP67. 4 динаміка. Технологія звуку 3D. Функція Powerbank - автономність 24 години. Знімний акумулятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Xtreme 4
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL Xtreme 4 Przenośny Głośnik Bluetooth z Dźwiękiem JBL Pro Szybkim Ładow | 1 413 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Xtreme 4 Czarny | 1 499 zł |
Głośnik mobilny JBL Xtreme 4 Czarny | 1 499 zł |
Głośnik mobilny JBL Xtreme 4 Czarny XTREME4BLK | 1 499 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →