Портативна колонка Canyon CNE-CBTSP4
Фото 13 |
Canyon CNE-CBTSP4 |
|
Доступна, легка та порівняно компактна багатофункціональна мобільна односмугова акустична система з bluetooth-підключенням, вбудованим рідером для карт пам'яті microSD/SDHC, приймачем FM-діапазону та Li-Ion акумулятором. Виконана у міцному пластиковому корпусі, який оснащений зручною петелькою для перенесення. Є портативною монофонічною мобільною колонкою, оснащеною енергоефективним цифровим підсилювачем, одним великим динамічним випромінювачем діаметром 52 мм і пасивним резонатором, що покращує амплітуду низькочастотних коливань.
Вихідна потужність пристрою складає 5 Вт, тому портативна акустична система Canyon CNE-CBTSP4 може озвучувати приміщення площею 10-15 м² та невеликі відкриті простори. Широкого частотного діапазону частот випромінювачів вистачає для впевненого звучання більшості сучасних музичних жанрів, зокрема електронної музики та хіп-хопу. Для підключення колонки до джерел цифрового аудіосигналу (смартфонів, планшетів або ноутбуків) використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.0, який впевнено працює в радіусі до 10 м. Заявлено сумісність з гаджетами, що працюють і під Android OS і під iOS. Вбудований акумулятор забезпечує до 4 годин автономної роботи та заряджається від будь-якого смартфонного ЗУ через роз'єм USB-C. Передбачена функція TWS-синхронізації двох таких колонок в одну стереопару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon CNE-CBTSP4
Усі ціни 14 →GŁOŚNIK CANYON OUTDOOR WIRELESS SPEAKER BSP-4 SZARY CNE-CBTSP4DG | 82 zł |
Canyon BSP-4 - speaker - for portable use - wireless | 77 zł |
Głośnik Canyon BSP-4 żółty (CNE-CBTSP4Y) | 79 zł |
Canyon Outdoor Bsp4 Bluetooth Speaker Niebieski CNE-CBTSP4BL | 75 zł |
Canyon Głośnik Mobilny Bsp-4 Obrotowy 360 Stopni Kolorowy | 99 zł |