Głośnik przenośny Canyon CNE-CBTSP4
Zdjęcia 13 |
Canyon CNE-CBTSP4 |
|
Niedrogi, lekki i stosunkowo kompaktowy, wielofunkcyjny mobilny jednopasmowy system głośnikowy z łączem Bluetooth, wbudowanym czytnikiem kart pamięci microSD/SDHC, odbiornikiem FM i baterią litowo-jonową. Wykonany w wytrzymałej walizce z tworzywa sztucznego, która wyposażona jest w wygodną pętlę do przenoszenia. To przenośny monofoniczny głośnik mobilny wyposażony w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, jeden duży przetwornik dynamiczny o średnicy 52 mm oraz pasywny rezonator poprawiający amplitudę drgań o niskiej częstotliwości.
Moc wyjściowa urządzenia wynosi 5W, dzięki czemu przenośny system głośników Canyon CNE-CBTSP4 może nagłośnić pomieszczenia o powierzchni 10-15 m² i małe otwarte przestrzenie. Szeroki zakres częstotliwości emiterów wystarczy do pewnego brzmienia większości współczesnych gatunków muzycznych, w tym muzyki elektronicznej i hip-hopu. Do podłączenia głośnika do cyfrowych źródeł dźwięku (smartfonów, tabletów czy laptopów) służy energooszczędny interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0, który pewnie działa w promieniu do 10 m. Deklarowana jest kompatybilność z gadżetami działającymi zarówno pod kontrolą systemu operacyjnego Android, jak i iOS . Wbudowana bateria zapewnia do 4 godzin pracy na baterii i jest ładowana z dowolnej ładowarki do smartfona poprzez złącze USB C. Dostępna jest funkcja synchronizacji TWS dla dwóch takich głośników w jedną parę stereo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Kup Canyon CNE-CBTSP4
Wszystkie ceny 14 →GŁOŚNIK CANYON OUTDOOR WIRELESS SPEAKER BSP-4 SZARY CNE-CBTSP4DG | 82 zł |
Canyon BSP-4 - speaker - for portable use - wireless | 77 zł |
Głośnik Canyon BSP-4 żółty (CNE-CBTSP4Y) | 79 zł |
Canyon Outdoor Bsp4 Bluetooth Speaker Niebieski CNE-CBTSP4BL | 75 zł |
Canyon Głośnik Mobilny Bsp-4 Obrotowy 360 Stopni Kolorowy | 99 zł |