Портативна колонка JBL Pulse 5 (JBLPULSE5BLK)
Відео 15Фото 13 |
JBL Pulse 5 |
|
Яскрава Bluetooth-колонка із вбудованою світломузикою, яка переливається фарбами в такт аудіотрекам. Система "пульсуючого" підсвічування розташована по всьому периметру циліндричного корпусу портативної акустики - вона підтримує 26 різних стилів світлових ефектів і може бути гнучко налаштована за допомогою програмного забезпечення JBL Portable. За звучання JBL Pulse 5 відповідає зв'язування з 64-міліметрового повнодіапазонного динаміка та 16-міліметрового твіттера.
У сумі вона видає звукову потужність до 40 Вт (удвічі більша, ніж було в попередніх редакціях моделі). Пристрій підтримує стандарт бездротового зв'язку Bluetooth v 5.3 і може одночасно підключатися до кількох смартфонів або планшетів. На одному заряді акумулятора ємністю 7500 мАгод забезпечується до 12 годин автономної роботи портативної акустики, а на процедуру його заправки витрачається близько 4 годин. З інших особливостей моделі важливо позначити надійний пиловологозахист корпусу IP67 і технологію JBL PartyBoost для бездротового підключення до 100 сумісних динаміків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Pulse 5
Усі ціни 14 →Jbl Pulse 5 JBLPULSE5BLK Głośnik Czarny 12 h | 922 zł |
JBL Głośnik bezprzewodowy JBL Pulse 5 Czarny | 1 019 zł |
JBL Pulse 5 Czarny | 922 zł |
Głośniki przenośne JBL Pulse 5 GL-M-JBL-439 | 996 zł |
Głośnik mobilny JBL Pulse 5 Czarny | 1 300 zł |