Портативна колонка JBL Go
Відео 27Фото 10 |
JBL Go |
|
Колонка в нетиповому для продуктів американського аудіобренда прямокутному формфакторі одночасно є найбільш доступним представником модельного ряду портативної акустики JBL. На вибір користувачеві надається 8 варіантів яскравих забарвлень корпусу пристрою, виготовленого з софт-тач пластику. У його надрах встановлений 3-ватний динамік, який відтворює частотний діапазон 180 – 20000 Гц.
Потужними басами JBL Go, звичайно ж, похвалитися не може, однак колонка бере свій чистотою і рівністю звуку, в т. ч. на максимальній гучності відтворення музичних композицій. До функціональних особливостей моделі варто віднести оснащеність вбудованим мікрофоном, який може стане в нагоді при використанні колонки в якості спікерфона, а також наявність на борту пристрою 3.5 мм аудіовиходу для підключення джерел аудіосигналу по дроту. На одному заряді акумулятора ємністю 600 мАгод колонка «грає» протягом 5-6 годин, після чого їй потрібно поповнення сил шляхом зарядки через порт microUSB (по часу займає до півтора годин).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Go
Усі ціни 56 →JBL GO Essential Mały głośnik Bluetooth Wodoodporny i przenośny głośnik do | 135 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL GO Essential Niebieski | 120 zł |
Głośnik mobilny JBL GO Essential Czarny | 115 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Go Essential Niebieski JBLGOESBLU | 130 zł |
Głośniki przenośne JBL GO Essential czerwony GL-M-JBL-422 | 115 zł |