Głośnik przenośny JBL Go
Wideo 27Zdjęcia 10 |
JBL Go |
|
Nietypowy dla amerykańskiej marki audio głośnik w prostokątnej formie jest jednocześnie najbardziej przystępnym cenowo przedstawicielem przenośnej serii JBL. Użytkownik ma do wyboru 8 opcji jasnej kolorystyki korpusu urządzenia wykonanego z miękkiego w dotyku tworzywa. W jego wnętrzu zainstalowany jest 3-watowy głośnik, który odtwarza zakres częstotliwości 180 - 20000 Hz. Oczywiście JBL Go nie może pochwalić się mocnym basem, ale głośnik nabiera jego czystości i równości dźwięku m.in.
przy maksymalnej głośności odtwarzania muzyki. Do cech funkcjonalnych modelu należy wyposażenie z wbudowanym mikrofonem, który może być przydatny podczas korzystania z głośnika jako zestawu głośnomówiącego, a także obecność urządzenia wyjścia audio 3,5 mm do podłączenia źródeł dźwięku przewodem. Na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 600 mAh głośnik „gra” przez 5-6 h, po czym będzie musiał uzupełnić swoją moc poprzez ładowanie przez port microUSB (trwa to do półtorej godziny).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Go
Wszystkie ceny 55 →JBL GO Essential Mały głośnik Bluetooth Wodoodporny i przenośny głośnik do | 135 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL GO Essential Niebieski | 120 zł |
Głośnik mobilny JBL GO Essential Czarny | 115 zł |
Głośnik Bluetooth JBL Go Essential Niebieski JBLGOESBLU | 130 zł |
Głośniki przenośne JBL GO Essential czerwony GL-M-JBL-422 | 115 zł |