Głośnik przenośny JBL Xtreme 4
Wideo 19Zdjęcia 24 |
JBL Xtreme 4 |
|
3 kolory. Stopień ochrony IP67. 4 głośniki. Technologia dźwięku 3D. Autonomia funkcji Powerbank 24 godziny. Wymienna bateria.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Xtreme 4
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Xtreme 4 JBLXTREME4BLKEP Głośnik Bluetooth Czarny 141 x 297 x 149 cm | 1 413 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Xtreme 4 Czarny | 1 499 zł |
Głośnik mobilny JBL Xtreme 4 Czarny | 1 499 zł |
Głośnik mobilny JBL Xtreme 4 Czarny XTREME4BLK | 1 499 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →