Głośnik przenośny Harman Kardon Luna
Wideo 8Zdjęcia 27 |
Harman Kardon Luna |
|
Model z kategorii „rasowej” akustyki przenośnej znanej marki audio Harman Kardon. Ma miękką w dotyku obudowę pokrytą tkaniną i górny panel z anodyzowanego aluminium, w którym znajdują się przyciski sterujące głośnika. Harman Kardon Luna wykorzystuje dwudrożny system głośników z wyraźnymi wysokimi i średnimi tonami, a także dynamicznym basem. Przenośny głośnik wytwarza łączną moc dźwięku do 40 W.
Jednocześnie można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przy złej pogodzie - stopień ochrony obudowy przed wilgocią IP67 chroni „wnętrze” modelu przed kurzem i wilgocią. Zastosowana w akustyce wersja Bluetooth, numer 5.3, zapewnia nie tylko stabilne połączenie bezprzewodowe, ale także szybką transmisję sygnału. Autonomię urządzenia ocenia się na podstawie możliwości ciągłego odtwarzania muzyki aż do 12 godzin - odpowiada za to akumulator o pojemności 4800 mAh, ładowany poprzez złącze USB typu C. Dodatkowymi atutami modelu jest obsługa technologii TWS dla łączenie dźwięku kilku głośników i uzyskanie szerszego obrazu stereo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Harman Kardon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Harman Kardon.
Kup Harman Kardon Luna
Wszystkie ceny 10 →Harman Kardon Luna Przenośny Głośnik Bluetooth z Wbudowanym Akumulatorem d | 779 zł |
HARMAN KARDON Głośnik bezprzewodowy HARMAN KARDON Luna Czarny | 739 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Luna Czarny | 735 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Luna Szary | 779 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Luna Szary | 779 zł |