System audio Harman Kardon Onyx Studio 8
Wideo 10Zdjęcia 24 |
Przenośny głośnik Harman Kardon już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę swoim nietypowym designem. Zewnętrznie przypomina miniaturę planety: metalowa rama, która pełni funkcję stojaka i uchwytu do przenoszenia, przedstawia pierścień Saturna, a okrągły głośnik wydaje się unosić w środku. Ten minisystem wygląda stylowo i oryginalnie, dlatego z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym nie tylko jakość dźwięku, ale i estetykę wykonania.
Jednocześnie głośnik nie jest zbyt duży, ale też nie jest kompaktowy: jego wymiary to 275,8 x 312 x 163,8 mm, a jego waga to nieco ponad 3,5 kg. Z dźwiękiem też nie ma żadnych problemów. System składa się z głośnika niskotonowego 120 mm i dwóch głośników wysokotonowych 20 mm, które wytwarzają łącznie 50 W mocy. Harman Kardon Onyx Studio 8 nie wymaga nawet konfiguracji: po włączeniu głośnik automatycznie kalibruje się w zależności od otoczenia.
Jeśli jeden głośnik to dla Ciebie za mało, po prostu połącz bezprzewodowo dwa modele w parę stereo. Do połączenia ze smartfonem lub innym gadżetem służy Bluetooth 5.2. Podwójne mikrofony zapewniają wyraźny głos podczas rozmów w trybie głośnomówiącym z praktycznie dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Głośnik jest urządzeniem bezprzewodowym, co oznacza, że do działania nie wymaga połączenia sieciowego. Wewnątrz znajduje się akumulator o pojemności 3250 mAh, który zapewnia do 8 godzin pracy na baterii (w zależności od poziomu głośności i treści audio). Pełne naładowanie akumulatora zajmuje 5 godzin.
Kup Harman Kardon Onyx Studio 8
Wszystkie ceny 15 →HARMAN KARDON Przenośny głośnik Bluetooth Onyx Studio 8 HK.HKOS8CPNEP | 1 234 zł |
HARMAN KARDON Głośnik Bluetooth HARMAN KARDON Onyx Studio 8 Czarny Czarno- | 899 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Onyx Studio 8 Czarny | 899 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Onyx Studio 8 Czarny ONYXSTUDIO8BLK | 899 zł |