System audio Harman Kardon Onyx Studio 7
Wideo 16Zdjęcia 18 |
W 2021 roku firma Harman Kardon wypuściła na rynek siódmą generację popularnych przenośnych systemów audio Onyx Studio. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, Onyx Studio 7 otrzymał anodowaną aluminiową rączkę, która znacząco zmieniła design modelu, oraz trzy opcje kolorystyczne maskownicy z tkaniny - szarą, czarną i niebieską. Pomimo pozornej zawodności konstrukcji kolumna jest dość stabilna i nie podatna na wibracje.
Wręcz przeciwnie, lekkie nachylenie obudowy przyczynia się do doskonałego rozprowadzenia dźwięku o wysokiej częstotliwości z dwucalowych głośników wysokotonowych, a 4-calowy głośnik niskotonowy doskonale przepuszcza basy bez widocznych zniekształceń, nawet przy dużej głośności. Kompaktowy Harman Kardon Onyx Studio 7 wykazuje nie tylko dobrą moc 50 W, ale także autonomię. Pełne naładowanie akumulatora gwarantuje do 8 godzin ciągłej pracy, a pełne naładowanie akumulatora zajmuje 5 h. System audio obsługuje połączenie Bluetooth v 4.2, tryb TWS, a także posiada wejście AUX do połączenia przewodowego. Zarządzanie odbywa się tradycyjnie za pomocą fizycznych przycisków na górze obudowy lub smartfona.
Kup Harman Kardon Onyx Studio 7
Wszystkie ceny 18 →Harman Kardon Onyx Studio 7 - przenośny głośnik Bluetooth niebieski HKOS7B | 1 291 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Onyx Studio 7 Czarny | 897 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Onyx Studio 7 Czarny ONYXSTUDIO7BLK | 891 zł |
Głośnik Harman Kardon Onyx Studio 7 czarny (HKOS7BLKEP) | 1 008 zł |