Głośnik przenośny Bang&Olufsen Beosound A1 Gen2
Wideo 1Zdjęcia 39 |
Bang&Olufsen Beosound A1 Gen2 |
|
Wodoodporny i odporny na kurz / piasek mobilny głośnik bezprzewodowy od wiodącego europejskiego producenta głośników hi-fi. Charakteryzuje się kompaktową, okrągłą obudową, imponującą jakością dźwięku, obsługą zaawansowanych kodeków audio aptX Adaptive, AAC i długim czasem pracy na baterii. Jest pozycjonowany jako produkt premium na rok 2020, skierowany do wymagających użytkowników prowadzących aktywny tryb życia.
Korpus urządzenia wykonany jest z utwardzanego stopu aluminium, a smycz ułatwia transport/zapinanie. Przenośny głośnik Bang & Olufsen Beosound A1 Gen2 ma trwałą gumową podstawę i aluminiową obudowę, dzięki czemu można go bezpiecznie ustawić na dowolnej powierzchni, od błotnistych kempingów po piaszczyste plaże, a jego starannie wykonane wnętrze chroni przed skutkami upadków. Niewielka waga (558 g) i wymiary wielkości dłoni pozwalają bez wahania zabrać go na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy na piknik.
Zaawansowany Bluetooth v5.1 i trzy mikrofony zapewniają najlepsze możliwe połączenie podczas konferencji internetowych i rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki ochronie IP67 urządzenie nie boi się deszczu i wytrzymuje pełne zanurzenie (30 minut na głębokości 1 m). Pojemna bateria zapewnia do 17 godzin pracy na baterii. Z dwóch z tych głośników możesz łatwo stworzyć parę stereo TWS. Istnieje wsparcie dla parowania Multipoint z dwoma urządzeniami jednocześnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bang&Olufsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bang&Olufsen.
Kup Bang&Olufsen Beosound A1 Gen2
Wszystkie ceny 40 →Bang & Olufsen Beosound A1 2Nd Gen 1734002 Głośnik Przenośny Bluetooth Cza | 898 zł |
Bang & Olufsen BeoSound A1 2nd Gen. (Black Anthracite) | 915 zł |
BANG & OLUFSEN BEOSOUND A1 2nd Gen złoty | 922 zł |
Bang & Olufsen BEOSOUND A1 2ND GEN | 993 zł |
BANG & OLUFSEN BEOSOUND A1 2nd Gen złoty | 922 zł |