Портативна колонка Bang&Olufsen BeoPlay A1
Відео 21Фото 7 |
Bang&Olufsen BeoPlay A1 |
|
Дорого, багато і потужно. Саме так в трьох словах можна повністю охарактеризувати одну з найбільш прогресивних портативних колонок у своєму розмірі. При вазі в 600 м і компактних габаритах (48x133x133 мм) музичний «кругляш» підкуповує своєю мобільністю: він легко стає частиною повсякденного багажу в сумочці або рюкзаку, а при необхідності може бути прикріплений до чого-небудь за допомогою штатного замшевого шнурка з фіксуючою бляшкою.
Всередині Bang&Olufsen BeoPlay A1 встановлено два динаміка сумарною потужністю 30 Вт, заповнюють високоякісним чистим звуком з глибокими пропрацьованими басами всю кімнату. Підключення моделі реалізовано через Bluetooth або кабель 3.5 мм мініджек. Компанію лінійного входу на круглому боці колонки становить новомодний порт USB-C з підтримкою двостороннього зарядного конектора. Заповнювати енергетичні запаси у внутрішній батареї портативної акустики знадобиться нечасто, бо при повних баках акумулятора (2200 мАгод) колонка грає добу безперервно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Купити Bang&Olufsen BeoPlay A1
Усі ціни 9 →BANG & OLUFSEN Beosound A1 2Gen Czarny | 799 zł |
Głośniki przenośne Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen Pink GL-M-BAN-031 | 1 139 zł |
Głośnik mobilny BANG & OLUFSEN Beosound A1 2nd Różowy BEOSOUNDA1PINK GEN2 | 1 005 zł |
Bang&olufsen Beosound A1 2.gen Speaker Różowy A12.GENPINK | 1 193 zł |
Głośnik Bang & Olufsen Beosound A1 2.Gen różowy (A1 2. GEN PINK) | 1 073 zł |
- Звук поширюється на 360°
- Можливість відтворення в режимі стерео при підключенні другої колонки BeoPlay A1