System audio Harman Kardon Go Play Mini
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Stylowy mobilny zestaw głośnikowy o oryginalnym designie, imponującej mocy wyjściowej jak na swój rozmiar i wysokiej jakości dźwięku. Wyposażony w pojemny wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 8 godzin autonomii przy średniej głośności. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do słuchania utworów muzycznych w domu lub w plenerze. Warto jednak pamiętać, że producent nie deklaruje ochrony przed wnikaniem kurzu/piasku czy wody i w tym sensie system audio Harman Kardon Go Play Mini wymaga ostrożnej obsługi.
Główną metodą łączenia ze źródłami dźwięku jest bezprzewodowe parowanie za pośrednictwem energooszczędnego interfejsu Bluetooth 4.1. Pozwala odbierać wysokiej jakości sygnały audio ze smartfonów, tabletów, laptopów i niektórych modeli odtwarzaczy audio. Ponadto dostępny jest standardowy 3-pinowy mini-Jack 3,5 mm dla urządzeń analogowych oraz gniazdo USB 2.0 dla napędów zewnętrznych. Cztery głośniki (2x20 mm + 2x90 mm) zapewniają głośny, czysty i zrównoważony dźwięk najwyższej jakości. Ze względu na stosunkowo płaskie pasmo przenoszenia dobrze radzi sobie z muzyką różnych gatunków i trendów. Wyposażony w dwa wbudowane mikrofony, może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń przychodzących.
Kup Harman Kardon Go Play Mini
Wszystkie ceny 15 →Harman/Kardon K951306 Przenośny Głośnik Czarny do 8 Godzin | 819 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Go + Play Czarny | 828 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Go + Play Biały | 1 054 zł |
Głośnik mobilny HARMAN KARDON Go + Play Biały GOPLAYB | 1 054 zł |
Głośnik Harman Kardon Go+Play czarny (HKGOPLAYBLK) | 1 085 zł |