Głośnik przenośny Marshall Kilburn II
Wideo 15Zdjęcia 16 |
Marshall Kilburn II |
|
Przenośny zestaw głośników o dużej mocy z łączem bezprzewodowym i zasilaniem bateryjnym od znanego amerykańskiego producenta wysokiej jakości akustyki do zastosowań profesjonalnych i domowych. Posiada charakterystyczny wygląd zewnętrzny marki Marshall, który zachwyci miłośników marki i miłośników stylu retro. Stylowy przedni grill z logo, efektowna faktura winylu „pod skórą”, metalowe przełączniki i pokrętła - wszystko to z powodzeniem łączy się w ramach korporacyjnej koncepcji projektowej, szczegółowo powtarzając wygląd słynnych wzmacniaczy combo Marshall z lat 70-80 ubiegłego wieku.
Wysokiej jakości i głośny dźwięk mobilnego zestawu głośnikowego Marshall Kilburn II zapewniają trzy dynamiczne przetworniki (dwa głośniki wysokotonowe 3/4 cala o mocy 7,5 W i jeden zestaw głośnikowy średnio / niskotonowy 100 mm o mocy 25 W) oraz dwa oddzielne wzmacniacze cyfrowe klasy D. Do podłączenia smartfonów, Tablety lub laptopy korzystają z połączenia bezprzewodowego Bluetooth 5.0 z obsługą kodeka aptX, który umożliwia przesyłanie dźwięku w ulepszonej jakości HD z prędkością do 352 Kb / s. W przypadku źródeł analogowych dostępne jest tradycyjne gniazdo wejścia liniowego AUX IN. Objętość systemu jest wystarczająca do dekoracji akustycznej pomieszczeń o powierzchni do 25 m2. lub małych otwartych przestrzeni. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności zapewnia do 20 h autonomii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Kup Marshall Kilburn II
Wszystkie ceny 10 →Marshall Kilburn Ii KILBURNBTIISCHWARZ Głośnik Bluetooth Czarny 8W | 1 033 zł |
Marshall Kilburn II | 1 295 zł |
Głośniki przenośne Marshall Kilburn II Czarno-miedziany GL-M-MHS-039 | 1 299 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Kilburn II Czarny KLIBURN II | 1 300 zł |
Marshall Kilburn II Bluetooth głośnik Black ACCS-10200 | 1 440 zł |
Brytyjska firma Marshall od wielu lat produkuje profesjonalne systemy akustyczne i wzmacniacze, które cieszą się popularnością wśród legend światowej muzyki. Głośnik mobilny Kilburn II to droga, ale wyrafinowana przyjemność dla koneserów stylu vintage i legendarnego brytyjskiego brzmienia „ciepłej lampy”.
Poza modą
Prostokątne urządzenie o wymiarach 162x243x140mm i wadze 2,5 kg wygląda jak mały wzmacniacz gitarowy. Winylowe pokrycie „skórzane” w kolorze szarym, bordowym lub czarnym, wygodny sztywny uchwyt, okrągłe pokrętła regulacyjne oraz logo na grillu nadają produktowi drogi, reprezentacyjny wygląd.
Głośnik jest nie tylko piękny, ale i praktyczny – palce nie wyślizgują się z żebrowanego uchwytu, małe nóżki pozwalają na pewne zamocowanie wzmacniacza na dowolnej powierzchni. Obudowa ma klasę ochrony IPX2, czyli nie boi się wilgoci, ale lepiej nie wpadać pod deszcz.
Więcej dźwięku
System audio 2.1, w przeciwieństwie do swojego poprzednika Marshall Kilburn, stał się o 11 W mocniejszy (36 w porównaniu z 25) przy tych samych wymiarach obudowy. Dźwięk jest naprawdę fantastyczny, bas jest głęboki, gęsty, klarowny, środek szeroki i bogaty, wysokie tony pozbawione artefaktów, wszystko przejrzyste i czyste z charakterystycznym ciepłem, którego nie znajdziesz w innych systemach mobilnych. Najbliższy konkurent Kilburna II – JBL Etreme 2 brzmi ostrzej i nie tak bogato w środku pasma. Ponadto Marshall ma możliwość zmiany ustawień wysokich i niskich tonów za pomocą pokręteł analogowych na górnym panelu.
Boombox łączy się ze źródłem dźwięku przez Bluetooth v 5.0 i AUX. Nie ma innych opcji, z których można odczytać ścieżkę, ale nie należy się martwić, że dźwięk bezprzewodowy zabrzmi z utratą jakości, ponieważ model obsługuje kodek aptX.
Więcej autonomii
Przenośny głośnik jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym, który ładuje się w 2,5 godziny i zapewnia autonomię do 20 godzin przy średniej głośności. Co więcej, już 20 minut ładowania wystarcza na 3 godziny odtwarzania, a specjalny wskaźnik świetlny pomaga zobaczyć pozostałą pojemność ładowania.
Marshall Kilburn II to prawdziwa gratka dla melomana i miłośnika marki. Kawałek brytyjskiego świata muzyki będzie kosztował aż 300 dolarów, drogo, ale warto.