Głośnik przenośny Marshall Willen
Wideo 21Zdjęcia 21 |
Marshall Willen |
|
Kompaktowy i stylowy markowy mobilny zestaw głośników bezprzewodowych o umiarkowanej mocy (10 W) z pojemną wbudowaną baterią, łączem Bluetooth, wysokiej jakości dźwiękiem oraz obsługą technologii Marshall Stack Mode, która umożliwia połączenie dwóch kompatybilnych głośników mobilnych w pełnoprawny -dojrzała para stereo. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem zewnętrznym o kwadratowym korpusie, zaprojektowanym w stylu „retro” (cechy konstrukcyjne całkowicie powtarzają język projektowania stosowany w produktach Marshalla).
Producent pozycjonuje się jako produkt średniej kategorii cenowej w 2022 roku, skierowany do użytkowników preferujących wysokiej jakości akustykę osobistą o przyzwoitym poziomie jakości dźwięku. Ma umiarkowane gabaryty i niewielką wagę 310 g, bez problemu zmieści się do każdej torby czy plecaka. Mobilny system głośników bezprzewodowych Marshall Willen jest wyposażony w jeden aktywny promiennik dynamiczny i dwa rezonatory pasywne.
Tak prosta na pierwszy rzut oka wiązka zapewnia pełne odwzorowanie szerokiego zakresu częstotliwości od 100 do 20 000 Hz, pozwalając w pełni zagrać kompozycje różnych gatunków i kierunków muzycznych. Umiarkowany poziom mocy pozwala na sondowanie małych zamkniętych pomieszczeń o powierzchni 12-18 m². i małych otwartych przestrzeniach. Stopień ochrony IP67 gwarantuje całkowitą wodo- i pyłoszczelność, dzięki czemu możesz zabrać ten głośnik ze sobą na piknik w plenerze lub na plażę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Kup Marshall Willen
Wszystkie ceny 12 →Marshall Willen 1006294 Głośnik Brązowy 1016 x 404 x 1006 cm 454 g | 410 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Willen Czarny - Miedziany Czarno-miedz | 489 zł |
Głośniki przenośne Marshall Willen Czarno-miedziany GL-M-MHS-038 | 399 zł |
Głośnik Marshall Willen czarny (WILLEN BL) | 446 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Willen Czarno-miedziany 214102 | 489 zł |