Портативна колонка Marshall Emberton II
Відео 14Фото 18 |
Marshall Emberton II |
|
Друге покоління компактної довготривалої водонепроникної портативної акустичної системи середньої потужності, здатної забезпечити якісне звучання таких складних для мобільних колонок музичних жанрів, як рок та джаз. Як і попередниця, має стильний і компактний корпус вагою 700 г. Однак ємність вбудованого акумулятора суттєво зросла і автономність новинки збільшилася на 50% (до 3-х годин звучання на одній зарядці).
Використовує фірмову технологію True Stereophonic, що забезпечує всеспрямоване звучання на 360°. Виконана на базі міцного алюмінієвого шасі з покриттям із зносостійкого та тактильно приємного чорного силікону. Виробником гарантується якісний захист від води та пилу за стандартом IP67, що дозволяє використовувати акустичну систему Marshall Emberton II біля басейну або прямо на пляжі.
Вона легко очищається від піску та витримує повне занурення у воду (до 30 хв на глибину до 1 м). Вбудований акумулятор підтримує зручну технологію швидкої зарядки (20 хв підключення колонки до зарядного пристрою дають 4 години автономності). За яскраве басове звучання забезпечують два потужні динамічні випромінювачі та пасивний резонатор, що підсилюють низькочастотний діапазон. Така колонка може озвучувати приміщення площею до 30 м² і допоможе організувати невелику вечірку просто неба. Бездротове з'єднання зі смартфоном, ноутбуком або планшетом забезпечує інтерфейс Bluetooth 5.1, що працює на відстані до 10 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marshall 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marshall.
Купити Marshall Emberton II
Усі ціни 15 →Marshall Emberton Ii B&B 1006234 Głośnik Bluetooth Czarny 699 x 1588 x 699 | 799 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton II Czarny-Miedziany Czarno-mi | 799 zł |
Głośniki przenośne Marshall Emberton II Czarno-miedziany GL-M-MHS-040 | 799 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Emberton II Czarno-miedziany 214100 | 799 zł |
Głośnik Marshall Emberton II czarny (002141000000) | 799 zł |