Портативна колонка Marshall Emberton
Відео 25Фото 13 |
Marshall Emberton |
|
Компактна водонепроникна мобільна акустична система, здатна забезпечити дійсно якісне звучання таких традиційно складних для портативних колонок музичних жанрів, як рок і джаз. Має порівняно компактні розміри і помірний вагу. Використовує фірмову технологію True Stereophonic, забезпечує всеспрямоване звучання на всі 360°. Виготовлена на основі алюмінієвого шасі з покриттям з надміцного і тактильно приємного чорного силікону.
Виробником гарантується повний захист від води за стандартом IPX7, що дозволяє використовувати акустичну систему Marshall Emberton біля басейну або на пляжі (витримує 30 хв занурення на глибину до 1 м). Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 20 годин автономного звучання і підтримує прогресивну технологію швидкої зарядки (20 хв підключення колонки до зарядного пристрою дають 5 год автономної роботи).
За яскраве, з вираженим басовим відтінком звучання, відповідають два потужних динамічних випромінювача і пасивний резонатор, підсилюють низькі частоти. Ця акустична система здатна озвучувати приміщення площею до 25 м² і допоможе організувати невелику вечірку під відкритим небом. Для бездротового з'єднання колонки з джерелом звуку (смартфоном, ноутбуком, планшетом) використовується енергоефективний інтерфейс Bluetooth 5.0, забезпечує бездоганну стабільність з'єднання і здатний працювати на відстані до 10 м
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marshall 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marshall.
Купити Marshall Emberton
Усі ціни 8 →Marshall Emberton 1001908 Głośnik Bluetooth Czarny 20h Pracy | 600 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton Czarny | 629 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Emberton Bt Kremowy | 815 zł |
MARSHALL BT EMBERTON Czarno-miedziany 192811 | 719 zł |
Marshall Emberton głośnik przenośny. Kolor czarny | 350 zł |