Głośnik przenośny Marshall Emberton
Wideo 25Zdjęcia 13 |
Marshall Emberton |
|
Kompaktowy wodoodporny zestaw głośnikowy mobilny, który zapewnia prawdziwie wysokiej jakości dźwięk w tradycyjnie trudnych gatunkach muzycznych dla przenośnych głośników, takich jak rock i jazz. Ma stosunkowo kompaktowe rozmiary i umiarkowaną wagę. Wykorzystuje opatentowaną technologię True Stereophonic dla dźwięku wielokierunkowego 360 °. Zbudowany na bazie aluminiowej obudowy z ultra mocną i przyjemną w dotyku czarną powłoką silikonową.
Producent gwarantuje pełną ochronę przed wodą zgodnie ze standardem IPX7, co pozwala na stosowanie systemu głośników Marshall Emberton przy basenie lub na plaży (wytrzymuje 30 minut zanurzenia na głębokość 1 m). Wbudowany akumulator li-Ion zapewnia do 20 h autonomicznego dźwięku i obsługuje technologię progresywnego szybkiego ładowania (20 minut podłączenia głośnika do ładowarki daje 5 h pracy na baterii).
Dwa potężne dynamiczne przetworniki i pasywny rezonator wzmacniający niskie częstotliwości odpowiadają za jasny dźwięk z wyraźnym odcieniem basu. Ten zestaw głośników jest w stanie nagłośnić pomieszczenia o powierzchni do 25 m² i pomoże Ci zorganizować małą imprezę plenerową. Do bezprzewodowego połączenia głośnika ze źródłem dźwięku (smartfon, laptop, tablet) zastosowano energooszczędny interfejs Bluetooth 5.0, który zapewnia nienaganną stabilność połączenia i może pracować w odległości do 10 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Kup Marshall Emberton
Wszystkie ceny 8 →Marshall Emberton 1001908 Głośnik Bluetooth Czarny 20h Pracy | 600 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton Czarny | 629 zł |
MARSHALL BT EMBERTON Czarno-miedziany 192811 | 719 zł |
Marshall Głośnik Bluetooth Emberton Bt Kremowy | 815 zł |
Marshall Emberton głośnik przenośny. Kolor czarny | 350 zł |