Głośnik przenośny Marshall Emberton II
Wideo 14Zdjęcia 18 |
Marshall Emberton II |
|
Druga generacja kompaktowego, wodoodpornego przenośnego systemu głośnikowego o średniej mocy, zapewniającego wysoką jakość dźwięku w tak trudnych gatunkach muzycznych jak rock i jazz dla głośników przenośnych. Podobnie jak jego poprzednik ma stylową i kompaktową obudowę o wadze 700 g. Jednak pojemność wbudowanego akumulatora znacznie wzrosła, a autonomia nowości wzrosła o 50% (do 3 godzin dźwięku na jednym ładowaniu ).
Wykorzystuje zastrzeżoną technologię True Stereophonic dla dźwięku wszechkierunkowego 360°. Wykonany jest w oparciu o wytrzymałą aluminiową obudowę z powłoką z odpornego na ścieranie i przyjemnego w dotyku czarnego silikonu. Producent gwarantuje wysokiej jakości ochronę przed wodą i kurzem zgodną ze standardem IP67, co pozwala na korzystanie z zestawu głośnikowego Marshall Emberton II przy basenie lub bezpośrednio na plaży.
Łatwo oczyszcza się z piasku i wytrzymuje całkowite zanurzenie w wodzie (do 30 minut na głębokości do 1 m). Wbudowana bateria obsługuje wygodną technologię szybkiego ładowania (20 minut podłączenia głośnika do ładowarki daje 4 godziny autonomii). Aby uzyskać jasny dźwięk basowy, przewidziano dwa potężne dynamiczne radiatory i pasywny rezonator, które wzmacniają zakres niskich częstotliwości. Taki głośnik nagłośni pomieszczenie do 30 m² i pomoże zorganizować małą imprezę plenerową. Bezprzewodowe połączenie ze smartfonem, laptopem czy tabletem zapewnia interfejs Bluetooth 5.1, który działa na odległość do 10 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marshall 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marshall.
Kup Marshall Emberton II
Wszystkie ceny 15 →Marshall Emberton Ii B&B 1006234 Głośnik Bluetooth Czarny 699 x 1588 x 699 | 799 zł |
MARSHALL Głośnik Bluetooth MARSHALL Emberton II Czarny-Miedziany Czarno-mi | 799 zł |
Głośniki przenośne Marshall Emberton II Czarno-miedziany GL-M-MHS-040 | 799 zł |
Głośnik mobilny MARSHALL Emberton II Czarno-miedziany 214100 | 799 zł |
Głośnik Marshall Emberton II czarny (002141000000) | 799 zł |