System audio Soundcore Motion Boom Plus (A3129011)
Wideo 19Zdjęcia 13 | od 613 do 645 zł dodaj do listymoje listy |
Soundcore Motion Boom Plus
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:80 W
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Waga:2.4 kg
Bateria 13 400 mAh, duża moc.
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
JBL Boombox 3 x 2 Soundcore Motion Boom Plus.
22 kwietnia 20231 077 przegląd
THREE Soundcore Motion Boom Plus PARTY CAST!
24 lipca 202216 026 przegląd
Soundcore Motion BOOM Plus | PERFECTION AT ITS FINEST
6 czerwca 202234 988 przegląd
Soundcore Motion Boom Plus vs Select Pro
22 listopada 20233 748 przegląd
What's Inside Anker Soundcore Motion Boom Plus 80W Bluetooth Speaker
10 września 202232 361 przegląd
Soundcore Motion X600 vs Motion Plus, Motion Boom & Motion Boom Plus: All Motion Speakers Compared
17 kwietnia 202360 841 przegląd
EXTREME BASS!! Bluetooth Speaker 2022 | UNBOXING Soundcore Motion Boom Plus
16 października 20224 410 przegląd
JBL Boombox 2 vs Motion Boom Plus | Sound Battle
18 czerwca 202240 773 przegląd
SOUNDCORE MOTION BOOM PLUS vs TRIBIT STORMBOX BLAST | Battle of the Boomboxes!!!
21 października 202253 758 przegląd
Soundcore Motion X600 VS Motion Boom Plus & Motion Boom!
28 maja 202332 599 przegląd
SoundCore Motion Boom Plus Erster Eindruck und Soundcheck
9 sierpnia 20225 987 przegląd
Best Bluetooth Boombox under $200 | Soundcore vs Tribit vs Tronsmart!
20 stycznia 202359 597 przegląd
Soundcore Motion Boom Plus vs JBL Xtreme 3, Motion Boom & Motion Plus
2 czerwca 2022213 147 przegląd
JBL Boombox 3 vs Soundcore Motion Boom Plus
23 września 202278 171 przegląd
A Bit Of A Mess - Soundcore Motion Boom Plus
2 czerwca 202232 878 przegląd
Choose Right! - Soundcore Motion Boom Plus vs Motion Boom (+ Sound Tests)
22 września 202248 786 przegląd
Here’s The Truth - Soundcore Motion Boom Plus Review
14 września 202246 835 przegląd
Soundcore Motion Boom Plus Review (vs JBL Xtreme 3 & Motion Boom)
26 września 202234 865 przegląd
Soundcore Motion Boom Plus unboxing | the JBL Boombox Slayer!
15 lipca 20234 548 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 451 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 5.0, NFC, sterowanie za pomocą smartfona, 35 W, 100 – 20000 Hz
od 310 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, FM, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), sterowanie za pomocą smartfona, 6 W
od 679 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, Bluetooth v 4.0, Wi-Fi, AirPlay, Amazon Alexa, strumieniowe przesyłanie audio, sterowanie za pomocą smartfona, 52 W, 55 – 20000 Hz
od 573 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, FM, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, strumieniowe przesyłanie audio, ładowanie bezprzewodowe, 6 W, 80 – 20000 Hz, 4 om
od 543 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, Wi-Fi, strumieniowe przesyłanie audio, 20 W
od 570 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, Bluetooth v 5.0, 30 W, 65 – 20000 Hz, 4 om
od 541 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 50 W, 20 – 20000 Hz