System audio Soundcore Motion X600
Wideo 28Zdjęcia 9 |
Przenośny głośnik łączy w sobie stylowy wygląd i wysokiej jakości dźwięk. Wyposażony jest w pięć przetworników, pięć wzmacniaczy i cyfrowy procesor sygnałowy, które tworzą dźwięk przestrzenny i efekt całkowitego zanurzenia się w muzyce. Dźwięk rozchodzi się we wszystkich kierunkach, wypełniając przestrzeń, a o jego szczegółowość dba zaawansowany cyfrowy procesor sygnałowy. Cechą charakterystyczną tego modelu jest głośnik skierowany do góry, który tworzy panoramiczną scenę dźwiękową.
Na uwagę zasługuje także szeroki zakres (od 50 Hz do 40 kHz), technologia LDAC, która umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth z prędkością do 990 kbps (trzy razy szybciej niż standardowy kodek SBC Bluetooth) oraz obsługa Hi-Res Audio - wysokiej jakości format audio, który pozwala dostrzec najmniejsze niuanse oryginalnego nagrania studyjnego. Całkowita moc Soundcore Motion X600 wynosi 50 W.
Łączność bezprzewodową zapewnia Bluetooth, a aplikacja mobilna umożliwia dostęp do elastycznych ustawień korektora. Na szczególną uwagę zasługuje design: kilka ładnych kolorów do wyboru, metalowa siateczka 3D na korpusie oraz wygodny uchwyt do przenoszenia. Głośnik przeznaczony jest nie tylko do użytku domowego: dzięki niewielkim rozmiarom i wadze można go zabrać ze sobą w podróż.
Stopień ochrony IPX7 oznacza, że urządzenie nie boi się wilgoci, dlatego system audio pozwala na słuchanie muzyki przy każdej pogodzie, na plaży, przy basenie czy nad rzeką. Co więcej, do pełnego funkcjonowania nie potrzebuje połączenia sieciowego. Autonomiczną pracę zapewnia wbudowany akumulator o pojemności 6400 mAh, którego jedno ładowanie wystarcza na około 12 godzin słuchania muzyki, audiobooków czy podcastów.
Kup Soundcore Motion X600
Wszystkie ceny 29 →Głośnik soundcore Anker Motion x600 BT przenośny głośnik bezprzewodowy z p | 739 zł |
Głośniki przenośne Soundcore Motion X600 Czarny GL-M-ANKR-035 | 799 zł |
Głośnik mobilny SOUNDCORE Motion X600 Czarny | 800 zł |
soundcore Głośnik Soundcore Motion X600 Czarny | 853 zł |