Аудіосистема Soundcore Motion X600
Відео 28Фото 9 |
Портативна колонка поєднує стильний дизайн і високоякісний звук. Вона оснащена п'ятьма драйверами, п'ятьма підсилювачами та цифровим сигнальним процесором, які створюють просторове звучання та ефект повного занурення у музику. Звук поширюється в усіх напрямках, заповнюючи простір, а його деталізацію відповідає передовий цифровий сигнальний процесор. Відмінною рисою моделі став спрямований нагору динамік, який створює панорамну звукову сцену.
Також варто відзначити широкий діапазон (від 50 Гц до 40 кГц), технологію LDAC, що дозволяє передавати потокове аудіо через Bluetooth зі швидкістю до 990 кбіт/с (втричі більше, ніж стандартний кодек SBC Bluetooth) та підтримку Hi-Res Audio – формату аудіо високого якості, що дозволяє розрізняти найдрібніші нюанси оригінального студійного запису. Загальна потужність Soundcore Motion X600 складає 50 Вт.
Бездротове з'єднання забезпечує Bluetooth, а в мобільному додатку ви отримаєте доступ до гнучких налаштувань еквалайзера. На окрему увагу заслуговує дизайн: кілька приємних кольорів на вибір, металева 3D сітка на корпусі та зручна ручка для перенесення. Колонка призначена не тільки для домашнього використання: завдяки невеликим розмірам та вазі її можна брати із собою у поїздки.
Захист IPX7 свідчить про те, що пристрій не боїться вологи, тому аудіосистема дозволяє слухати музику за будь-якої погоди, на пляжі, біля басейну або річки. Тим більше, для повноцінного функціонування їй не потрібне підключення до мережі. Автономну роботу забезпечує вбудований акумулятор ємністю 6400 мАгод, одного заряду якого вистачає приблизно на 12 годин прослуховування музики, аудіокниг або подкастів.
Купити Soundcore Motion X600
Усі ціни 31 →Głośnik soundcore Anker Motion x600 BT przenośny głośnik bezprzewodowy z p | 739 zł |
Głośniki przenośne Soundcore Motion X600 Czarny GL-M-ANKR-035 | 799 zł |
Głośnik mobilny SOUNDCORE Motion X600 Czarny | 800 zł |
soundcore Głośnik Soundcore Motion X600 Czarny | 853 zł |