Портативна колонка Loewe Hear 2
Відео 2Фото 23 |
Loewe Hear 2 |
|
Кнопки у моделі поміщені під спеціальну кришку, що захищає їх від пошкоджень чи випадкового натискання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Loewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Loewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Loewe Hear 2
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WE by Loewe Hear 2 Cool Grey Outdoor/Indoor Bluetooth Speaker 60 W wodoodp | 632 zł |
LOEWE. We. HEAR2 (Storm Grey) | 1 099 zł |
Loewe We. HEAR 2 (coral red) | 799 zł |
LOEWE. We. HEAR2 (Aqua Blue) | 1 099 zł |
LOEWE. We. HEAR2 (Cool Grey) | 1 099 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →