Głośnik przenośny Loewe Hear 2
Wideo 2Zdjęcia 23 |
Loewe Hear 2 |
|
Przyciski modelu umieszczono pod specjalną osłoną, która chroni je przed uszkodzeniem lub przypadkowym naciśnięciem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Loewe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Loewe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Loewe Hear 2
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WE by Loewe Hear 2 Cool Grey Outdoor/Indoor Bluetooth Speaker 60 W wodoodp | 632 zł |
LOEWE. We. HEAR2 (Storm Grey) | 1 099 zł |
Głośnik mobilny WE. BY LOEWE Hear 2 Czerwony | 850 zł |
Głośnik mobilny WE. BY LOEWE Hear 2 Niebieski | 799 zł |
Głośnik mobilny WE. BY LOEWE Hear 2 Niebieski | 799 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →