Głośnik przenośny Sony X-Series SRS-XE300
Wideo 8Zdjęcia 21 |
Sony X-Series SRS-XE300 |
|
Zabezpieczony, pyłoszczelny, mobilny system głośników o dużej mocy z bezprzewodowym połączeniem ze źródłem sygnału, wbudowanym zestawem głośnomówiącym i doskonałą autonomią. Kluczową cechą tego modelu była specjalna konstrukcja dyfuzorów liniowych dwóch aktywnych promienników akustycznych. W przeciwieństwie do okrągłych przetworników, które skupiają większość swojej mocy w sektorze o kącie około 100 stopni, liniowe przetworniki stożkowe zapewniają znacznie większy kąt rozproszenia dla szerszej podstawy z pełną sceną dźwiękową.
Ponadto szczytowe ciśnienie akustyczne dźwięków o niskiej częstotliwości jest zwiększone, aby uzyskać jeszcze mocniejsze i głębsze basy. Mobilny system głośników Sony X-Series SRS-XE300 jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Stylowa i stosunkowo niewielka obudowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa ABS i ma umiarkowaną wagę 1300 g. Dwa aktywne głośniki X-Balanced są uzupełnione dwoma bocznymi rezonatorami niskich częstotliwości. Do połączenia z cyfrowym źródłem dźwięku służy bezprzewodowy, energooszczędny interfejs Bluetooth 5.2 z obsługą topowych kodeków AAC i LDAC. Funkcja Stereo Pair umożliwia tworzenie pełnoprawnych par stereo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony X-Series SRS-XE300
Wszystkie ceny 15 →Sony SRS-XE300 - Przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth z szerokim dźwi | 445 zł |
SONY Głośnik bezprzewodowy SONY SRS-XE300 Czarny | 759 zł |
Sony SRS-XE300 - speaker - for portable use - wireless | 465 zł |
Sony SRS-XE300 Czarny | 759 zł |
Głośniki przenośne Sony SRS-XE300 Niebieski GL-M-SON-091 | 499 zł |